خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

ویراش علمی پروپوزال، مقالات و پایان نامه (ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری)

ویراش علمی پروپوزال، مقالات و پایان نامه

(ویژه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری)

پروپوزال، مقالات یا پایان نامه ارائه شده جهت ویرایش علمی می تواند به یکی از سه زبان فارسی، انگلیسی یا عربی باشد ولی نیاز است که پروپوزال، مقالات یا پایان نامه مرتبط با مطالعه میدانی(غیر کتابخانه ای) باشد.

قابل ذکر است که هیچ گونه خدمات اجرایی مرتبط با پروپوزال، مقالات یا پایان نامه (پروپوزال، مقالات یا پایان نامه نویسی توسط همکاران در مؤسسه ) انجام نمی گیردو فقط جهت بررسی علمی پروپوزال، مقالات یا پایان نامه مانند بررسی ابزارهای جمع آوری داده و روش های تحلیل داده، دانشجویان می توانند با همکاران در مؤسسه هماهنگی نمایند تا از خدمات لازم استفاده نمایند.

جهت ویرایش علمی، دانشجویان می توانند به یکی از شیوه های زیر عمل نمایند:

1.نیازی به حضور دانشجو در مؤسسه نیست و بعد از ارسال پروپوزال، مقالات یا پایان نامه از طریق ایمیل مؤسسه ( این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ) و ویرایش علمی آن توسط همکاران در مؤسسه، دانشجو می توانداز طریق ارتباط تلفنی از تمام جزئیات و تغییرات پروپوزال، مقالات یا پایان نامه اطلاع حاصل نماید.

2. در صورت تمایل دانشجو بعد از ارسال پروپوزال، مقالات و پایان نامه از طریق ایمیل مؤسسه ( این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ) و ویرایش علمی آن توسط همکاران در مؤسسه، دانشجو می تواند با هماهنگی قبلی، با حضور در مؤسسه، از تمام جزئیات و تغییرات پروپوزال، مقالات یا پایان نامه اطلاع حاصل نماید.

بستگی به کمیت و کیفیت پروپوزال، مقالات یا پایان نامه ارسال شده، هزینه ویرایش علمی آن برآورد هزینه می گردد.

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که نیاز همیاری علمی در ویرایش پروپوزال، مقالات یا پایان نامه خود دارند، می توانند از طریق هماهنگی تلفنی با همکاران در مؤسسه(32931199، 32931198(061)) نسبت به روند کار مطلع گردند.